13 Aralık 2010 Pazartesi

Popülist Kültür'den haberler

Popülist Kültür Derneği'nin kuruluşunun üzerinden bir buçuk aya yakın bir süre geçti. Şu aralar derneğin kuruluşu sonrasında yapılması gereken birtakım evrak işleri ile ilgileniyoruz. Bunlar tamamlandıkça derneğin işlerliği de hızlanacak inşallah.

Hakan Arslanbenzer'in yürüttüğü Popülist Şiir Derslerinin üçüncüsünü geçtiğimiz Cumartesi geride bıraktık. İki yıl sürmesi planlanan bu programın ilk üç haftası giriş mahiyetindeydi. Siz de blogdan az çok nelerin konuşulduğunu takip edebiliyorsunuz. Popülist Şiir Dersleri her hafta Cumartesi günü saat 16:00-18:00 arasında dernek merkezimizde.

Melek Arslanbenzer'in Popülist Psikoloji Dersleri de bu hafta başladı. Önümüzdeki günlerde bu dersler ile ilgili gerekli notlar yine blogda paylaşılacak. Popülist Psikoloji Derslerinin ikincisi 01 Ocak 2011 Cumartesi saat 14:00-16:00 arasında dernek merkezimizde yapılacak.

Bunların dışında ayda bir gerçekleştirmeyi plandığımız tez sunumlarının ilki Alpkan Birelma'nın "Günümüz Türkiye'sinde İşçi Hareketleri ve Sendikalaşma" başlıklı konuşmasıydı. Bunları ve diğer programların kayıtlarını blog üzerinden paylaşacağız önümüzdeki günlerde.

Ocak ayı itibariyle de yeni programlar düzenleyeceğiz inşallah.

Selamlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder