23 Temmuz 2010 Cuma

Çakma popülistler

Levent Kırca Bodrum sokaklarında çakırkeyf halde Referandumda hayır oyu kullanacağını açıklamış. Halkın faydasını mı düşünüyor yoksa bir sonraki yıl bodruma gidip gidemeyeceğini mi? Olacak O Kadar programıyla halkın gönlünde yer edinmeyi başarmış bu güzide insanın skeçlerinde sürekli konu ettiği, malzeme olarak kullandığı halka bu kadar dışardan bakması kötü niyetinden değilse yüzeyselliğindendir. Bodrumdan yeni anayasaya hayır!


Hürriyet Video'larını izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir. Yüklemek için tıklayınız!!!

2 yorum:

  1. levent kırca'yı bundan birkaç sene önce sirkeci'de görmüştüm. halkın ilgisinden rahatsız olmuş bir hali vardı. halkın seviyesine inip ordan tenvir etme esaslı olacak o kadarı düşününce rahatsız olmuştum. nuh nebi zamanında yaptığı hırsız polis sarhoş esprilerini hala devam ettirmek istemesi de baya komik aslında.

    YanıtlaSil
  2. bizde işler böyle yürür, dünyada da heral böyle olsa gerek, ama dünya için bişi demim :)...halkçı görünmek ve halkın sırtından bir yerlere gelmek, işin aslı budur, bu çok kadim bir munafıklıkdır...adam denize sıfır yerde konumlanmış o güzelim ! villasında çevreci takılır mesela, adam işte jipe biner yeşillikçi takılır, yani kısaca her türlü lüks yaşam içinde olanlar birde kalkmiş dogayı koruyoruz ayaklarına yatıyorlar. acaba gerçekten dogayı mı koruyorlar? yoksa dogayı birilerinden gene birileri(azıcık) adına mı bir koruma ayagına yatıyorlar?...levent kırca ve bu yeşilci ayaklarına yatanlara; ''hadin ordan sizde'' ...halka, geniş kitlelere gerçekten mesafeli olan aristokrasi deil sorun, asıl sorun halkçı takınıp halkın sırtından yukarı çıkmaya çalışanlardır..dinlerde bu çok açıkdır, dinlerin düşmanı dinsizler degildir, asıl düşmanı dinci, din sırtından geçinenlerdir, her tür dinsel yozlaşmanın sorumlusu sözde dindarcık lardır..vesselam

    YanıtlaSil